Logo-1
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

کابینت یکی از وسایل پر کاربرد در منازل امروزیست، محبوبیت کابینت نه تنها درخانه بلکه در مصنوعات چوبی و در دکوراسیون داخلی به حدی رسیده است که امروزه جزء صنایع مهم به شمار می‌رود و افراد زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. برای کابینت باید از دو جنبه قوی بود، اولین مورد طراحی و تولید خاص و زیباست و دومین مورد توانایی فروش بالا. فردی که بخواهید در این حوزه موفق باشد باید فروشنده کابینت خوبی باشد تا بتواند دانشجوانی جذب کند و محصوفلات خود را به بهترین قیمت و کیفیت بفروشد. در این مقاله به شما راهکارهایی پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید فروشنده کابینت خوبی باشید.

 

جلب اعتماد برقراری ارتباط موثر با مشتری

مهم نیست که بخواهید کابینت، یخچال و یا هر وسیله‌ی دیگری را بفروشید، در اولین قدم ارتباط موثری با مشتری بر قرار کنید و اعتمادش را بدست بیاورید و کاری کنید تا مشتری  نسبت به خدمات شما احساس خوبی پیدا کند، و اعتمادی در او ایجاد شود. اگر بخواهید فروشنده کابینت خوبی باشید باید بتوانید احساس مثبت در مشتری ایجاد کنید، احساس واقعی، برای این کار، از خدماتی که ارائه می‌دهید، لذت ببرید و با مشتری خودتان صادق باشید تا اعتماد آن‌ها را جلب کنید. فروش همیشه قدم آخر نیست، چرا که شما می‌توانید از آن مشتری به مشتری‌های دیگر برسید و به سود چند برابر برسید. پس تنها به مشتری به عنوان پل آخر نگاه نکنید.

 

فروشنده کابینت خاص با فروش خاص خودتان

یکی از کارهایی که بازاریاب‌ها و فروشنده‌های موفق انجام می‌دهد، پیروی از راه و روش خودشان در بازاریابی هستند. برای این کار مهارت مذاکره را یاد بگیرید و برای خودتان یک مسیر مشخصی در فروش کابینت داشته باشید. البته این جمله به این معنا نیست که از تجربه دیگران استفاده نکنید؛ بلکه به این معناست که از موفقیت دیگران استفاده کرده و بهترین‌ها را استفاده نمایید. جهت کسب مهارت بیشتر در این زمینه می توانید کتاب چگونه به هرکسی در هرجای ایران را بفروشیم را تهبه کرده و بخوانید..

 

از قبل برای رزم آماده باشید.

در طول مسیر فروش هیچگاه احساس استرس، نگرانی و … نداشته باشید. سعی کنید خودتان باشید و معمولی رفتار کنید. برای این کار بهتر است پیش از شروع فروش با خودتان تمرین کنید برای این کار هم می‌توانید به تنهایی و هم می‌توانید با دوستان‌تان هماهنگ باشید. تمرین کردن و از قبل اماده بودن به شما کمک کرده تا در مقابل اتفاقات پیش بینی نشده بهتر عمل کنید.

 

محصولتان را بشناسید

اگر بخواهید کابینت بفروشید و درباره آن اطلاعات نداشته باشید. هیچگاه در این زمان موفق نخواهید شد. وارن بافت سرمایه گذار مشهور دنیا به افراد پیشنهاد می‌کند تا در حوزه‌ای که از آن هیچ شناختی ندارند سرمایه گذاری نکنند. اگر درباره کابینت اطلاعات ندارید و یا به عبارت دیگر محصول خودتان را نمی‌شناسید در این کار موفق نخواهید شد. ابتدا تمام زیر وبم کابینت را پیدا کرده و سپس شروع به فروش کنید.

 

از مشتری سوال بپرسید

مشتری که به دنبال کابینت می‌آید، مسلما خانه‌ای دارد که می‌تواند دکوراسیون متفاوت داشته باشد. یکی از کارهایی که موسسات بزرگ دکوراسیون انجام می‌دهند این است که کارشناسی می‌فرستند تا محل زندگی مشتری را بررسی کرده و به او مشاوره دهند. شما برای فروش کابینت می‌توانید این کار را انجام دهید. از مشتری درباره طراحی و دکوراسیون خانه‌شان بپرسید و متناسب با آن، کابینت پیشنهاد دهید. ارائه مشاوره پیش از خرید به شما کمک کرده تا فروش کابینت بیشتری داشته باشید.

 

کار خوب یک فروشنده کابینت  ، بررسی شرایط از دید مشتری

فقط یک فروشنده کابینت معمولی است که تنها به فکر پول و فروش است. یک فروشنده خوب کابینت سعی می‌کند تا همه چیز را از نظر مشتری ببیند و به اصطلاح خودش را جای مشتری بگذارید و ببیند که چگونه رفتار و صحبت کند تا مشتری راضی شود و برای خرید پول بدهد. پیش از فروش در زمان برخورد با هر مشتری بهتر است یک سوال را با خودتان بپرسید آن هم این است که چگونه می‌توانم به این مشتری کمک کنم. بررسی شرایط از دید مشتری همان موردی که اول گفتیم یعنی احساس مثبت را چند برابر خواهد کرد. برای این کار می‌توانید در کلاس‌های فروش هم شرکت کنید.

اگر می خواهید در زمینه فروش ماهرتر شوید و به راحتی به هرکسی در هرجای ایران بفروشید کافی است کتاب چگونه به هرکسی در هرجای ایران بفروشیم را دو بار بخوانید. جهت تهیه کتاب اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *