Logo-1
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

12قانون برای موفقیت وکسب درامد از اینستاگرام

موفقیت و کسب در آمد از اینستاگرام مهارتی اکتسابی و قابل یاد گیری است مثل رانندگی، آشپزی،کار با کامپیوتر و….. هر مهارتی برای خود قانون ها و نکاتی دارد و اینستاگرام از این امر مستثنی نیست . در این مقاله قصد داریم 12 قانون موفقیت و کسب درآمد از اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

1)گوش دادن

در اینستاگرام خوب به صحبت های مشتریان و سوالاتی که از شما می پرسند گوش دهید،پیج رقبا را بررسی کنید ،ببینید فالورها چه سوالاتی را می پرسند و به چه مواردی علاقه مند هستند ،نیازها و خواسته های آنها را شناسایی کنید و در نهایت این نیازها را تبدیل به یک محتوای ارزشمند کنید.

2) تمرکز کردن

نور خورشید زمانی که پهن باشد و به همه جا بتابد قدرتی ندارد ولی زمانی که از یک عدسی عبور کند و به شکل یک نقطه متمرکز شود قدرت و سوزانندگی دارد. رمز موفقیت در اینستاگرام تمرکز است.بر روی پیج و کسب و کار اینستاگرامی خود تمرکز کنید و هر روز بررسی کنید
آیامحتوایی که منتشر کرده اید مخاطب دوست دارد؟
آیا این محتوا منجر به افزایش فالور می شود یا کاهش فالور؟
آیا مخاطب با این پست ارتباط بر قرار می کند و در گیر می شود؟
آیا زمانی که محتوایی را منتشر می کنید  اکثر مخاطبان شما آنلاین هستند؟
پست ها را بررسی و تحلیل کنید کدام پست بیشتر لایک و کامنت و مشارکت فالور ها را به همراه داشته است و کدام یک کمتر،دلیل این مشارکت بالا چی هست؟
 

 

3)تداوم 

 ره رو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود. برای اینکه در ذهن مخاطب جایگاه سازی کنید باید هر روز دیده شویدوحضور مداوم داشته باشید روزانه حضور داشته باشید و حداقل روزی یک پست منتشر کنید.اگر پیج شما الان در وضعیتی است که یک روز چند پست را منتشر می کنید و چند روز و حتی هفته هیچ پستی را منتشر نمی کنید در روال کار خود بازنگری کنید چون اینجوری احتمال موفقیت شما خیلی کم می شود.

4) تعامل

با مخاطبان خود تعامل برقرار کنید و در ارتباط باشید، به طور رندوم آنها را لایک کنید، به کامنت ها پاسخ دهید و از آنها تشکر کنیدو به آنها حس خوبی بدهید تا بیشتر با شما در ارتباط باشند و شما را دنبال کنند.

5)تناسب

 بازار شام نسازید،همه نوع محتوایی را در پیج خود نشر ندهید محتواهایی تولید و منتشر کنید متناسب با موضوع پیجتان و در خور شخصیت فالور های شما باشد.

6) به کیفیت توجه کنید تا کمیت

کیفیت مخاطبان خیلی مهمتر از کمیت آنهاست ، یک پیج 1000 نفره که 100 نفر از آنها در ماه از شما خرید کنند خیلی بهتر است یک پیج 10.000 نفره که هیچ کسی خرید نکند بنابراین دنبال خرید فالور فیک و استفاده از ربات ها نباشیدو تمرکز خود را به کیفیت فالورها و تبدیل فالور به مشتری قرار دهید.
 

7) صبر

در اینستاگرام یک شبه نمی شود موفق شد و زمان می برد بنابراین صبور باشید و زود ناامید نشوید و مراقب باشید دچار سندروم مایکروفری نشوید. سندروم مایکروفری یعنی کسب نتیجه فوری بدون طی شدن مراحل جا افتادگی مثل یک شبه موفق شدن، یک شبه ثروتمند شدن، بنابراین صبور باشید و هدف بگذارید هر ماه به یک دستاوردی در اینستاگرام برسید.

8) دسترسی

در دسترس مخاطبان باشیدو در زودترین زمان ممکن به سوالات آنها پاسخ دهیدو از این طریق اعتماد مخاطبان را بدست آورید.وقتی در دسترس باشید و به سوالات مخاطبان سریع پاسخ دهید مخاطب پی به هویت و واقعی بودن پیج شما می برد ولی اگر سریع جواب مخاطب را ندهید مخاطب با خود فکر می کند این پیج در پاسخ گویی به سوالم اینقدر معطل می کند چه برسد به خرید محصول و تحویل سفارش. بنابراین اعتماد نمی کند و خریدی صورت نمی گیرد.

9) ارزش

مخاطب وقتی می خواهد شما را فالو کند با خود می گوید این پیج چه نفعی برای من دارد که دنبال کنم برای مخاطبان خود با تولید محتوای ارزشمند که باعث رشد و پیشرفت آنها می شود یک ارزش ایجاد کنید و کاری کنید شما را دنبال کنند.

10) تجمع

اگر محتواهایی ارزشمند برای مخاطبان خود تولید کنید آنها کم کم شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و فالور های شما افزایش می یابد.
 

11) آموزش و مهارت کافی

برای موفقیت در اینستاگرام باید آموزش ببینید و کل نکات ، فوت وفن و استراتژی های لازم جهت موفق شدن را بدانید.

12) وقت و زمان کافی

در اوایل کسب و کار اینستاگرامی وقت گیر و بدون بازدهی هست ، بنابراین نا امید نشوید و وقت و زمان کافی برای این کار بزارید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *