Logo-1
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام

امروزه با توجه به استقبال فراوان از اینستاگرام، این شبکه اجتماعی را به یکی از پرمخاطب ترین و محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان و حتی ایران بدل نموده است. با افزایش مخاطبان اینستاگرام، این شبکه اجتماعی به عنوان منبع درآمدی برای برخی از کاربران این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود چراکه هر کسی با هر شرایطی می‌تواند کسب درآمد داشته باشد. از آنجایی که خیلی از کاربران موبایل، بیشتر زمان خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند و ترجیح می‌دهند تا نیاز خود را از طریق شبکه های اجتماعی برطرف کنند، به همین جهت، مطلوب است تا برای کسب درآمد از اینستاگرام، با ایده های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا شوید. به همین منظور، در این مقاله سعی داریم تا شما را با این مقوله آشنا نماییم.
با ما همراه باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی در ایران شناخته می‌شود، همین موضوع باعث شده تا این شبکه اجتماعی به محلی مناسب برای کسب درآمد تبدیل شود. حتی افراد شناخته شده و حتی خانم‌های خانه داری که هیچ سرمایه‌ای برای کسب و کار خود ندارند، به راحتی می‌توانند با استفاده از ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام، درآمدی از این شبکه اجتماعی داشته باشند.

روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام به 3 روش عمده نظیر: 1. فروش مستقیم کالا و خدمات 2. فروش غیر مستقیم کالا و خدمات و 3. برند سازی صورت می‌گیرد که در اینجا هر کدام از این روش‌ها را به صورت مختصر بیان می‌نماییم.

  1. فروش مستقیم کالا و خدمات:

    یکی از روش‌های رایج در کسب درآمد از اینستاگرام، فروش مستقیم کالا و خدمات است. که این کالا و خدمات، ممکن است از خودشان باشد و یا حتی با واسطه به فروش برسد. حتی این کالاها نیز می‌تواند به صورت فیزیکی و نیز به صورت دانلودی باشد. مثلا فروش کیک خانگی توسط خانمی خانه‌دار و یا فروش دوره‌ آموزشی طراحی به صورت دانلودی در شبکه اجتماعی اینستاگرام امکان پذیر است.

  2. فروش غیر مستقیم کالا و خدمات:

    در این روش، به طور غیر مستقیم محصول و یا خدمت خاصی تبلیغ می‌شود. افراد معروف که که محبوبیت بالایی نزد دنبال کنندگان خود دارند از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می‌کنند. به عنوان نمونه، افراد معروف و یا همان اینفلوئنسرها در اینستاگرام، در محتوای سرگرم کننده خود که بازدید کننده بالایی دارد، برند خاصی را معرفی می‌کنند که در کنار دیده شدن محتوای خود، نام این برند نیز دیده می‌شود. به این روش اینفلوئنسر مارکتینگ و یا بازاریابی از طریق افراد تاثیر گذار نیز می‌گویند.

  3. برندسازی:

    یکی دیگر از روش‌ها، برندسازی است. در این روش معمولا کسب و کارها، مخاطبان خود را از اینستاگرام وارد بستر اصلی کسب و کارشان می‌کنند و سعی می‌کنند روی آنها عملیات بازاریابی انجام دهند تا با اینکار، مخاطبان خود را به محصولات و خدمات خود علاقه مند کنند.

برخی از ایده ‌های کسب درآمد از اینستاگرام

برای داشتن درآمد از اینستاگرام، ایده‌های متنوعی وجود دارد. در اینجا به معرفی برخی از ایده های کسب درآمد از اینستاگرام می‌پردازیم.
همکاری در فروش:  در این ایده از ایده های کسب درآمد از اینستاگرام، شما کالای مورد نظر را برای فروش در اختیار ندارید و برای کالای دیگران بازاریابی می‌کنید به فروش می‌رسانید که از این طریق می‌توانید پورسانت خود را داشته باشید.
آموزش آنلاین: شما می‌توانید آموخته ها و تجربیات خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و سپس تخصص خود را به صورت حرفه‌ای در قالب دوره‌های آموزشی چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دانلودی به مخاطبان خود عرضه کنید.
معرفی خدمات خود: از این نوع ایده های کسب درآمد بسیار استفاده می‌شود که شما هر خدماتی را که ارائه می‌دهید می‌توانید از طریق اینستاگرام بازاریابی کنید و مشتریان بسیاری را به خود جذب کنید. با اینکار مخاطبان صفحه‌تان تقاضای انجام کار به شما می‌دهند.
راه‌اندازی صفحه خبری و اطلاع رسانی: شما با استفاده از این ایده، یکی از بهترین ایده ها را اجرایی کرده‌اید. چراکه با اینکار پس از تولید محتوای مخصوص به صفحه خود و افزایش تعداد دنبال کنندگان، می‎توانید تبلیغات گرفته و کسب درآمد کنید.
ساخت کلیپ: یکی از رایج ترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام، همین کلیپ ساختن است. این کلیپ ها اگر به صورت خلاقانه باشد مخاطبان زیادی را به دنبال خواهد داشت. حتی می‌توان از دابسمش‌ها نیز کلیپ های جذابی تولید کرد و از این طریق کسب درآمد داشت.
تست کردن غذا و خوراکی: یکی دیگر از مهم‌ترین و رایج‌ترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام، تست کردن غذاها و تولید محتوا کردن در این زمینه و به اشتراک گذاشتن این گونه لحظات است
راه اندازی صفحه پیرامون اشتراک مسافرت و تفریح: اگر اهل سفر و تفریح هستید، می‌توانید لحظات خود را در قالب استوری و پست به اشتراک گذاشته و با اینکار مخاطبان زیادی برای خود دست و پا می‌کنید و سپس با پذیرش تبلیغات از این نوع ایده های کسب درآمد از اینستاگرام، منتفع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *