Logo-1
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام چه در ایران و چه در کل جهان مخاطبان بسیاری را مجذوب خود کرده است. طبق گزارش‌هایی، تعداد مخاطبان این شبکه اجتماعی در اایران چیزی قریب به 12 میلیون نفر برآورد شده است. حال در همین شبکه اجتماعی در ایران، بسیاری افراد هستند که درآمدی را برای خود دست و پا کرده‌اند. حتما با خود می‌پرسید که چطور دیگران از اینستاگرام کسب درآمد داشته و با این شبکه اجتماعی برای خود کسب و کاری راه انداخته و حالا شما چطور می‌توانید این درآمد را برای خود داشته باشید. با ما همراه باشید تا در این مقاله از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام مطلع شوید و چگونه می‌توان از این شبکه اجتماعی پرمخاطب در ایران کسب درآمد کرد و نیز برای بهبود این درآمد، چه اقداماتی لازم است. 

 

روش های کسب درآمد از پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی ایران

 

امروزه در فضای اینستاگرام، روش‌های متعدد و در عین حال جالبی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد که در اینجا به معرفی تعدای از این راه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

 

فروش مستقیم کالا و خدمات                                                                                                                                                                                                    

اولین و ساده‌ترین راه کسب درآمد از این شبکه اجتماعی فروش مستقیم کالا و خدمات است. اگر شما هم دارای کسب و کاری هستید، بسیار ساده می‌توانید با راه‌اندازی صفحه‌ای در اینستاگرام، اقدام به فروش محصولات خود کنید. برای اینکار نیاز است از محصولات خود عکسی تهیه کنید و به همراه ارائه توضیحاتی، محصول خود را به مخاصبان معرفی کنید و به صورت مستقیم و بی واسطه اقدام به فروش نماید. اما این نوع فروش، فقط به محصولات فیزیکی ختم نمی‌شود، درحالی که می‌تواند محصولات دانلودی را نیز شامل شود. اما بستری که این فضا برای مخاطبان خود راه انداخته، این است که نیازی نیست حتما مغازه‌ای یا فروشگاهی برای عرضه محصولات خود داشته باشید. در حالی که می‌توان با اطمینان خاطر به خریدار، اعتماد مشتری را جلب کرده و اقدام به فروش محصولات خود نمایید.

 

فروش غیر مستقیم کالا و خدمات (تبلیغات)

بسیاری از کاربران اینستاگرام، تبلیغات سایر کسب و کارها را در صفحه خود می‌کنند، که این نوع تبلیغ نیز مورد استقبال صاحبان کسب و کارها بوده و برای صاحبان این صفحات که دنبال کننده بسیاری نیز دارند، بسیار درآمد منطقی به همراه دارد. همین روش کسب درآمد از اینستاگرام، یکی از رایج‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام است، که اگر دقیقه‌ای را در اینستاگرام به سر ببرید، بسیاری از این نوع تبلیغات را مشاهده می‌کنید.

 

فروش فالوور و لایک اینستاگرام

یکی از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام، همین فروش لایک و فالوور هستش که یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های درآمدزایی هستش. پیشنهاد ما به شما برای راه‌ اندازی کار در منزل همین، فروش فالوور و لایک هست که می‌توان درآمدی میلیونی برای خود دست و پا کرد.

برندسازی تخصصی

یکی از راه‌های جذاب در کسب درآمد از اینستاگرام همین برندسازی است. حتما در فضای اینستاگرام، صفحات بسیاری را دیده‌اید که شخصی به عنوان تیستر، غذاهای مختلف را تست می‌کند و نظراتش را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. با توجه به فعالیت تخصصی این تیسترها، رستوران ها، پولی را بابت تبلیغ غذایشان در صفحه آن تیستر پرداخت می‌کنند تا به نوعی، آن رستوران برندش مطرح و شناخته شود. به نوعی تبلیغ در زمینه تخصصی که مشغول به کار هستید می‌تواند درآمد مناسبی را برای شما دست و پا کند.

نکاتی مهم در کسب درآمد از اینستاگرام

برای داشتن درآمدی از اینستاگرام و حتی بهبود این درآمد نیاز است تا مخاطبان و همراهان زیادی را جذب خود نمایید. چراکه هر چه تعداد این مخاطبان بیشتر و بیشتر شود، درآمد شما از این فضا نیز به مراتب بیشتر می‌شود. اما نیاز است برای همراهی مخاطبان با خود اقدماتی را انجام دهید، تا علاوه بر جذب مخاطب، فالوورهایتان را مشتاق به ادامه همراهی با شما کنند.
در اینجا سعی داریم تا شما را با برخی از اقدامات لازم، جهت کسب درآمد از اینستاگرام آشنا کنیم.


  • برای شروه نیاز هست تا یک اسم مناسب برای پیج خودتون انتخاب کنید که به راحتی تو ذهن مخاطبان شکل نقش ببندد.
  • هدف پیج را واضح و کامل مشخص کنید و فقط پیرامون این موضوع فعالیت کنید.
  • برای برندسازی پیج‌تون، با پیج‌های دیگر تبادل تبلیغات و فالوور انجام دهید.
  • از کارهای دیگران کپی نکنید و برای کارهایتان خلاقیت به خرج دهید
  • برای پست‌هایتان، وقت گذاشته و همواره تلاش کنید تا از با کیفیت‌ترین و بهترین عکس‌ها و فیلم ها برای پست‌ های خود بهره گیرید.
  • برای پست‌هایتان از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید که این هشتگ‌ها مثل کلمات کلیدی در سایت‌ها عمل می‌کنند و با انتخاب هشتگ‌های مناسب می‌توانید، بازدیدکننده بیشتری برای پست‌هایتان دست و پا کنید.
  • همواره سعی کنید عکس‌ها و فیلم‌های منتشر شده در پیجتان را در قالب گرافیکی خاصی همراه با لوگوی برندتان منتشر کنید.
  • مخاطبانتان را با برگزاری‌ چالش‌های مختلف با خود همراه کنید.
  •  

خلاصه اینکه یکی از مناسب‌ترین راه‌ها برای داشتن درآمدی مناسب و میلیونی، خیلی راحت می‌توان از این شبکه پرمخاطب اجتماعی درآمد داشت و باید این نکته را توجه داشت که کسب درآمد از اینستاگرام، درآمدی یه شبه نبوده و در ابتدا یاز است تا مخاطب را با خود همراه کنید و باید صبر را سرلوحه کار خود قرار داد.